Ersa Dental – Ağız ve Diş Sağlığı

Mükemmel Bir Gülüş Senin Olsun
tEDAVİLERİMİZ
|
dis-beyazlatma-beylikduzu.webp
Beylikdüzü Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, dişlere estetik ve sağlıklı bir görünüm katan işlemlerden biridir. Diş sararması problemi, yaygın sorunlar içinde yer alıyor.

beylikdüzü diş teli tedavisi
Diş Teli Tedavisi-(Ortodonti)

Normal diş yapısının olması gerektiğinden daha farklı olan diş yapılarının bozukluğunu düzeltmek amacıyla gerçekleşen tedavilere ortodontik tedavi denir.

lamine-dis-kaplama2.webp
Porselen-Lamine Kaplama

Porselen lamine tedavisi dişlerin yalnızca ön yüzlerinin 0.3-0.7 mm inceltilerek yapılan ve sağlam diş dokusunun kaybedilmesi ihtimalini minimize eden cerrahi yöntemdir.

implant-beylikduzu.jpeg
Dental İmplant

Dental implantlar doğal diş yapısına uyacak şekilde yapılan, sabit ya da çıkarılabilir yapay dişler için temel sağlamaktadır.

cocuk-dis-hekimligi.jpg
Çocuk Diş hekimliği

Çocuk diş hekimliği ya da pedodonti 0-13 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinde meydana gelebilecek hasar ve bozukluklar ile ilgilenen hekimlik dalıdır.

dis-eti-kanamasi.jpeg
Diş Eti Kanaması

Günde en az iki defa diş fırçalamıyor, diş ipi kullanmıyor ve düzenli diş muayenesi yaptırmıyorsanız diş eti kanamasıyla karşılaşma ihtimaliniz yüksektir.

di-eti-cekilmesi.jpeg
Diş Eti Çekilmesi

Diş eti çekilmesi tedavi edilmediği durumda dişleri destekleyen kemiği yok edebilecek, tehlikeli bir diş eti enfeksiyonudur.