Ersa Dental – Ağız ve Diş Sağlığı

Mükemmel Bir Gülüşe Sahip Ol

Hakkımızda

|
Hakkımızda

HAKKIMZIDA

Kurucusu Eren Mecihan ve Savaş Bayrak tarafından yönetilen Ersa Dental . Dünya’nın önde gelen kurumlarıyla eşit kalitede ve sağlık alanında belirlenmiş uluslararası standartlarla tam uyum içerisinde hizmet veren bir diş sağlığı kurumudur. Bu hizmet kalitesine ulaşmak ve başarıyı sürekli kılmak adına teknolojik gelişmelerin hemen adapte edilerek çağdaş ve güncel tutulan bir alt yapı ve alanlarındaki yenilikleri sürekli takip ederek uzmanlıklarını geliştiren bir ekip ile çalışmalarına devam ediyor.

Sürekli büyüyen bir kadro sahip olan Ersa Dental, Beylikdüzü lokasyonunda implant, kaplama, diş teli, çocuk diş hekimliği, diş beyazlatma, kanal tedavi ve bir çok alanda kendini kanıtlamış hekimlere sahiptir.

15 Yılı Aşkın Deneyim

Ersa Ağız ve Diş Sağlığı Polikiniği olarak siz değerli hastalarımıza 15 yılı aşkın süredir hizmet vererek güzel bir gülüşe kavuşturuyoruz.

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi 09:00-19:00,Cumartesi 09:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan sağlık kurumu olmak.

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, sağlık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

YARDIMA MI IHTIYACINIZ VAR

Bizi Arayın!